S čím vším vám mohu pomoci?

Jak probíhá ochrana značky

Analýza značky

Jak silnou značku máte, nejlépe poznáte, až se bude schylovat ke sporu. Analýza značky je určena pro ty, kdo se o síle své značky chtějí dozvědět dřív, než k něčemu takovému dojde.

Registrace ochranné známky

Registrace ochranné známky není o vyplnění jednoho formuláře. Ochranná známka je jen tak dobrá, jak dobře byla odvedena práce při její přípravě. Proto než podám přihlášku:

  • zkontrolujeme, jestli je v souladu s právem

  • nadefinujeme společně seznam výrobků a služeb

  • určíme si teritoria, kde chcete svoji značku chránit

  • vypracujeme rešerši 

  • a teprve když dopadne dobře, podám přihlášku

Watching kolizních přihlášek

Už žádný stres při ochraně značky. Díky pravidelnému monitoringu přihlášek ochranných známek můžete vědět o každém přihlášce, která vám bude proti srsti.

Nastavení užívání ochranné známky

Bez dobře nastaveného užívání ochranné známky o ni můžete kdykoli přijít. Své klienty učím, jak užívat ochrannou známku a jak toto užívání zdokumentovat, aby ochranná známka nebyla napadnutelná. Když totiž toto nemáte ošetřené, prohrajete brzy všechny spory o značku, do kterých se pustíte. Úplně zbytečně.

Smlouvy související s ochrannými známkami

Smlouva o dílo na tvorbu loga, Licenční smlouva k ochranné známce, Smlouva o převodu ochranné známky, to jsou nejčastější druhy smluv, které zpracovávám.

 

...

 

Další služby, které by se Vám mohly hodit:

Konzultace při výběru názvu značky

Když vybíráte novou značku a chcete si být jistí, že bude fungovat nejen marketingově, ale i právně, zapojte mě do procesu výběru značky a já Vás budu korigovat. Nebude to jednoduché, ale stojí to za to. 

Kontrola originality loga

Máte logo a myslíte si, že je Vaše? Záleží na tom, jestli máte ošetřené vztahy se skutečným autorem grafiky. Realitou současného trhu s grafikou je vypůjčování práce (celého loga nebo jeho části) jiných lidí a jestli se to týká i Vás, Vaše logo rozhodně Vaše nebude. Proto nabízím kontrolu originality loga prováděnou specializovaným grafikem.  

closearrow-circle-o-downtwitterfacebookbars